Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 1525 m²
Engelberterweg 98 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 1525 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Engelberterweg 98
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
4.2 kmHuisarts
3.3 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Engelbert is €390.000. Dat komt neer op circa €2.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEngelberterweg 98 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Engelbert. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Engelberterweg 98 is een woonhuis in Engelbert, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Engelberterweg 98 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1525 m². In Engelbert ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Engelberterweg 98 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Engelbert in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Engelberterweg 98 in Engelbert bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Engelberterweg 98: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 5.7 km.