Streetview Engelberterweg 88 Groningen

Engelberterweg 88, 9723 EP Groningen

179 m² Bouwjaar 1915 Label C

Engelberterweg 88 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 1995 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1995 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Engelberterweg 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Engelberterweg 88

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Groningen

910 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
374 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Engelbert
80% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Locatie van Engelberterweg 88

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Engelberterweg 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Engelberterweg 88?

De prijsindicatie voor Engelberterweg 88 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Engelbert is €390.000. Dat komt neer op circa €2.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Engelberterweg 88 zich tot de wijk Engelbert?

Engelberterweg 88 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Engelbert. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Engelberterweg 88?

Engelberterweg 88 is een woonhuis in Engelbert, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Engelberterweg 88 vergeleken met de buurt?

Engelberterweg 88 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1995 m². In Engelbert ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Engelberterweg 88 en wat betekent dat?

Engelberterweg 88 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Engelbert?

De wijk Engelbert in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Engelbert?

Vanuit Engelberterweg 88 in Engelbert bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Engelbert?

Zorg en onderwijs in de buurt van Engelberterweg 88: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 5.7 km.