Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 251 m²
- Perceeloppervlakte
- 839 m²
Saaksumborg 11 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 839 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Saaksumborg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klein Martijn is €560.000. Dat komt neer op circa €2.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSaaksumborg 11 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Klein Martijn. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.323 inwoners per km².
Saaksumborg 11 is een woonhuis in Klein Martijn, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Saaksumborg 11 heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 839 m². In Klein Martijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Klein Martijn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Saaksumborg 11 in Klein Martijn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Saaksumborg 11: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Klein Martijn: restaurant (1.5 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Saaksumborg 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Klein Martijn. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.