Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Inhoud
- 506 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Bloemersmaborg 8 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemersmaborg 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Klein Martijn is €560.000. Dat komt neer op circa €3.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemersmaborg 8 is een appartement van 163 m² in de wijk Klein Martijn. De buurt telt 291 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.323 inwoners per km².
Bloemersmaborg 8 is een appartement in Klein Martijn, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bloemersmaborg 8 heeft 163 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Klein Martijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bloemersmaborg 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.07 kg/jaar.
Bloemersmaborg 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Klein Martijn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Bloemersmaborg 8 in Klein Martijn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemersmaborg 8: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.4 km.