Streetview Esserweg 6 Groningen

Esserweg 6, 9722 SN Groningen

178 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Esserweg 6 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 948 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
948 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Esserweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esserweg 6

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
196.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

975 Inwoners
440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
439 Woningvoorraad
€723.000 Gem. woningwaarde Villabuurt
94% Koopwoningen
1.502 Inwoners per km²

Locatie van Esserweg 6

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Esserweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Esserweg 6?

De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €4.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esserweg 6 zich tot de wijk Villabuurt?

Esserweg 6 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esserweg 6?

Esserweg 6 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Esserweg 6 vergeleken met de buurt?

Esserweg 6 heeft 178 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 948 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esserweg 6 en wat betekent dat?

Esserweg 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Esserweg 6?

Esserweg 6 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villabuurt?

De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villabuurt?

Vanuit Esserweg 6 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.