Streetview Helper Esweg 11 Groningen

Helper Esweg 11, 9722 RP Groningen

365 m² Bouwjaar 1960 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Helper Esweg 11 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 365 m², een perceel van 1295 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
365 m²
Perceeloppervlakte
1295 m²
Inhoud
1274 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Helper Esweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helper Esweg 11

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

975 Inwoners
440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
439 Woningvoorraad
€723.000 Gem. woningwaarde Villabuurt
94% Koopwoningen
1.502 Inwoners per km²

Locatie van Helper Esweg 11

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Helper Esweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Helper Esweg 11?

De prijsindicatie voor Helper Esweg 11 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €1.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helper Esweg 11 zich tot de wijk Villabuurt?

Helper Esweg 11 is een woonhuis van 365 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helper Esweg 11?

Helper Esweg 11 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Helper Esweg 11 vergeleken met de buurt?

Helper Esweg 11 heeft 365 m² woonoppervlakte en 1274 m³ inhoud. Het perceel is 1295 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helper Esweg 11 en wat betekent dat?

Helper Esweg 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helper Esweg 11?

Helper Esweg 11 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villabuurt?

De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villabuurt?

Vanuit Helper Esweg 11 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.