Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 336 m²
Goeman Borgesiuslaan 76 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 336 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Goeman Borgesiuslaan 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Coendersborg is €312.000. Dat komt neer op circa €1.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGoeman Borgesiuslaan 76 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Coendersborg. De buurt telt 1.701 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².
Goeman Borgesiuslaan 76 is een woonhuis in Coendersborg, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Goeman Borgesiuslaan 76 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 336 m². In Coendersborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Coendersborg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Goeman Borgesiuslaan 76 in Coendersborg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Goeman Borgesiuslaan 76: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Coendersborg: restaurant (0.9 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Goeman Borgesiuslaan 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Coendersborg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.