Vrijstaande woning Goeman Borgesiuslaan 147 Groningen

Goeman Borgesiuslaan 147, 9722 RG Groningen

242 m² Bouwjaar 1961 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Goeman Borgesiuslaan 147 is een vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m², een perceel van 835 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
242 m²
Perceeloppervlakte
835 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.245.000 tot €1.495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Goeman Borgesiuslaan 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goeman Borgesiuslaan 147

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
202.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55.3%
CO₂-emissie
32.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

975 Inwoners
440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
439 Woningvoorraad
€723.000 Gem. woningwaarde Villabuurt
94% Koopwoningen
1.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Goeman Borgesiuslaan 147

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Goeman Borgesiuslaan 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Goeman Borgesiuslaan 147?

De prijsindicatie voor Goeman Borgesiuslaan 147 ligt rond €1.245.000 tot €1.495.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €2.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goeman Borgesiuslaan 147 zich tot de wijk Villabuurt?

Goeman Borgesiuslaan 147 is een vrijstaande woning van 242 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goeman Borgesiuslaan 147?

Goeman Borgesiuslaan 147 is een vrijstaande woning in Villabuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Goeman Borgesiuslaan 147 vergeleken met de buurt?

Goeman Borgesiuslaan 147 heeft 242 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 835 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goeman Borgesiuslaan 147 en wat betekent dat?

Goeman Borgesiuslaan 147 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 32.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goeman Borgesiuslaan 147?

Goeman Borgesiuslaan 147 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villabuurt?

De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villabuurt?