Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 804 m²
Domela Nieuwenhuislaan 12 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 804 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Domela Nieuwenhuislaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Domela Nieuwenhuislaan 12 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €4.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDomela Nieuwenhuislaan 12 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².
Domela Nieuwenhuislaan 12 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Domela Nieuwenhuislaan 12 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 804 m². In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Domela Nieuwenhuislaan 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.03 kg/jaar.
De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Domela Nieuwenhuislaan 12 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Domela Nieuwenhuislaan 12: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.