Eengezinswoning, tussenwoning Sweelincklaan 35 Groningen

Sweelincklaan 35, 9722 JT Groningen

87 m² Bouwjaar 1963 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Sweelincklaan 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 106 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sweelincklaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sweelincklaan 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
205.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.2%
CO₂-emissie
44.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Groningen

3085 Inwoners
1550 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1701 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Coendersborg
58% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sweelincklaan 35

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Sweelincklaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Sweelincklaan 35?

De prijsindicatie voor Sweelincklaan 35 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Coendersborg is €312.000. Dat komt neer op circa €3.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sweelincklaan 35 zich tot de wijk Coendersborg?

Sweelincklaan 35 is een eengezinswoning, tussenwoning van 87 m² in de wijk Coendersborg. De buurt telt 1.701 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sweelincklaan 35?

Sweelincklaan 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Coendersborg, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sweelincklaan 35 vergeleken met de buurt?

Sweelincklaan 35 heeft 87 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Coendersborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sweelincklaan 35 en wat betekent dat?

Sweelincklaan 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sweelincklaan 35?

Sweelincklaan 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 33 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Coendersborg?

De wijk Coendersborg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Coendersborg?

Vanuit Sweelincklaan 35 in Coendersborg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.