Bovenwoning (appartement) Coendersweg 73 2 Groningen

Coendersweg 73 2, 9722 GD Groningen

125 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Coendersweg 73 2 is een bovenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
444 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Coendersweg 73 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coendersweg 73 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

6010 Inwoners
3880 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3382 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Helpman
50% Koopwoningen
10.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Coendersweg 73 2

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Coendersweg 73 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Coendersweg 73 2?

De prijsindicatie voor Coendersweg 73 2 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Helpman is €283.000. Dat komt neer op circa €2.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coendersweg 73 2 zich tot de wijk Helpman?

Coendersweg 73 2 is een bovenwoning (appartement) van 125 m² in de wijk Helpman. De buurt telt 3.382 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coendersweg 73 2?

Coendersweg 73 2 is een bovenwoning (appartement) in Helpman, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Coendersweg 73 2 vergeleken met de buurt?

Coendersweg 73 2 heeft 125 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Helpman ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coendersweg 73 2 en wat betekent dat?

Coendersweg 73 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coendersweg 73 2?

Coendersweg 73 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Helpman?

De wijk Helpman in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helpman?

Vanuit Coendersweg 73 2 in Helpman bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.