Streetview Helper Kerkstraat 22 Groningen

Helper Kerkstraat 22, 9722 ET Groningen

153 m² Bouwjaar 1915 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Helper Kerkstraat 22 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
642 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Helper Kerkstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helper Kerkstraat 22

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
279.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
501.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
91.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

6010 Inwoners
3880 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3382 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Helpman
50% Koopwoningen
10.245 Inwoners per km²

Locatie van Helper Kerkstraat 22

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Helper Kerkstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Helper Kerkstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Helpman is €283.000. Dat komt neer op circa €1.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helper Kerkstraat 22 zich tot de wijk Helpman?

Helper Kerkstraat 22 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Helpman. De buurt telt 3.382 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helper Kerkstraat 22?

Helper Kerkstraat 22 is een woonhuis in Helpman, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helper Kerkstraat 22 vergeleken met de buurt?

Helper Kerkstraat 22 heeft 153 m² woonoppervlakte en 642 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Helpman ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helper Kerkstraat 22 en wat betekent dat?

Helper Kerkstraat 22 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-05-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 91.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helper Kerkstraat 22?

Helper Kerkstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helpman?

De wijk Helpman in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helpman?

Vanuit Helper Kerkstraat 22 in Helpman bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.