Eengezinswoning, eindwoning Helper Oostsingel 26 Groningen

Helper Oostsingel 26, 9722 AV Groningen

112 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Helper Oostsingel 26 is een eengezinswoning, eindwoning in Groningen, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 99 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
99 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Helper Oostsingel 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helper Oostsingel 26

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

6010 Inwoners
3880 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3382 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Helpman
50% Koopwoningen
10.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helper Oostsingel 26

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Helper Oostsingel 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Helper Oostsingel 26?

De prijsindicatie voor Helper Oostsingel 26 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Helpman is €283.000. Dat komt neer op circa €2.527 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helper Oostsingel 26 zich tot de wijk Helpman?

Helper Oostsingel 26 is een eengezinswoning, eindwoning van 112 m² in de wijk Helpman. De buurt telt 3.382 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helper Oostsingel 26?

Helper Oostsingel 26 is een eengezinswoning, eindwoning in Helpman, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helper Oostsingel 26 vergeleken met de buurt?

Helper Oostsingel 26 heeft 112 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 99 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Helpman ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helper Oostsingel 26 en wat betekent dat?

Helper Oostsingel 26 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-12-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helper Oostsingel 26?

Helper Oostsingel 26 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helpman?

De wijk Helpman in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helpman?

Vanuit Helper Oostsingel 26 in Helpman bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.