Streetview Elsschotlaan 26 Groningen

Elsschotlaan 26, 9721 WN Groningen

220 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Elsschotlaan 26 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1004 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
1004 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Elsschotlaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elsschotlaan 26

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

975 Inwoners
440 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
439 Woningvoorraad
€723.000 Gem. woningwaarde Villabuurt
94% Koopwoningen
1.502 Inwoners per km²

Locatie van Elsschotlaan 26

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Elsschotlaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Elsschotlaan 26?

De prijsindicatie voor Elsschotlaan 26 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €3.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elsschotlaan 26 zich tot de wijk Villabuurt?

Elsschotlaan 26 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elsschotlaan 26?

Elsschotlaan 26 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Elsschotlaan 26 vergeleken met de buurt?

Elsschotlaan 26 heeft 220 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 1004 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elsschotlaan 26 en wat betekent dat?

Elsschotlaan 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elsschotlaan 26?

Elsschotlaan 26 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villabuurt?

De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villabuurt?

Vanuit Elsschotlaan 26 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.