Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 1138 m²
- Inhoud
- 1200 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Gezellelaan 15 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 1138 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gezellelaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Gezellelaan 15 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €2.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGezellelaan 15 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².
Gezellelaan 15 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Gezellelaan 15 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 1138 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gezellelaan 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gezellelaan 15 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Gezellelaan 15 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gezellelaan 15: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.