Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Perceeloppervlakte
- 985 m²
Felix Timmermanslaan 4 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en een perceel van 985 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €723.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Felix Timmermanslaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Villabuurt is €723.000. Dat komt neer op circa €3.257 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFelix Timmermanslaan 4 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Villabuurt. De buurt telt 439 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.502 inwoners per km².
Felix Timmermanslaan 4 is een woonhuis in Villabuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Felix Timmermanslaan 4 heeft 222 m² woonoppervlakte. Het perceel is 985 m². In Villabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €723.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Felix Timmermanslaan 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.06 kg/jaar.
De wijk Villabuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €723.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Felix Timmermanslaan 4 in Villabuurt bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Felix Timmermanslaan 4: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.