Streetview Hélène Swarthlaan 40 Groningen

Hélène Swarthlaan 40, 9721 TT Groningen

55 m² Bouwjaar 1975 2 kamers Label F

Hélène Swarthlaan 40 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
55 m²
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hélène Swarthlaan 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hélène Swarthlaan 40

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Groningen

3435 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde De Wijert-Zuid
84% Koopwoningen
3.715 Inwoners per km²

Locatie van Hélène Swarthlaan 40

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Hélène Swarthlaan 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Hélène Swarthlaan 40?

De prijsindicatie voor Hélène Swarthlaan 40 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wijert-Zuid is €438.000. Dat komt neer op circa €7.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hélène Swarthlaan 40 zich tot de wijk De Wijert-Zuid?

Hélène Swarthlaan 40 is een appartement van 55 m² in de wijk De Wijert-Zuid. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.715 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hélène Swarthlaan 40?

Hélène Swarthlaan 40 is een appartement in De Wijert-Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hélène Swarthlaan 40 vergeleken met de buurt?

Hélène Swarthlaan 40 heeft 55 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Wijert-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hélène Swarthlaan 40 en wat betekent dat?

Hélène Swarthlaan 40 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hélène Swarthlaan 40?

Hélène Swarthlaan 40 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Wijert-Zuid?

De wijk De Wijert-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wijert-Zuid?

Vanuit Hélène Swarthlaan 40 in De Wijert-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.