Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Bordewijklaan 41 Groningen

Bordewijklaan 41, 9721 TN Groningen

158 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Bordewijklaan 41 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 199 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
199 m²
Inhoud
588 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bordewijklaan 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bordewijklaan 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
39.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Groningen

3435 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde De Wijert-Zuid
84% Koopwoningen
3.715 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bordewijklaan 41

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Bordewijklaan 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Bordewijklaan 41?

De prijsindicatie voor Bordewijklaan 41 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wijert-Zuid is €438.000. Dat komt neer op circa €2.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bordewijklaan 41 zich tot de wijk De Wijert-Zuid?

Bordewijklaan 41 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 158 m² in de wijk De Wijert-Zuid. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.715 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bordewijklaan 41?

Bordewijklaan 41 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Wijert-Zuid, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bordewijklaan 41 vergeleken met de buurt?

Bordewijklaan 41 heeft 158 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 199 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Wijert-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bordewijklaan 41 en wat betekent dat?

Bordewijklaan 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bordewijklaan 41?

Bordewijklaan 41 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Wijert-Zuid?

De wijk De Wijert-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wijert-Zuid?

Vanuit Bordewijklaan 41 in De Wijert-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.