Streetview Vasalislaan 77 Groningen

Vasalislaan 77, 9721 MD Groningen

182 m² Bouwjaar 2016 Label A

Vasalislaan 77 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
182 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Vasalislaan 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vasalislaan 77

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4%
CO₂-emissie
21.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Groningen

3435 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1524 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde De Wijert-Zuid
84% Koopwoningen
3.715 Inwoners per km²

Locatie van Vasalislaan 77

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Vasalislaan 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Vasalislaan 77?

De gemiddelde woningwaarde in De Wijert-Zuid is €438.000. Dat komt neer op circa €2.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vasalislaan 77 zich tot de wijk De Wijert-Zuid?

Vasalislaan 77 is een woonhuis van 182 m² in de wijk De Wijert-Zuid. De buurt telt 1.524 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.715 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vasalislaan 77?

Vasalislaan 77 is een woonhuis in De Wijert-Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vasalislaan 77 vergeleken met de buurt?

Vasalislaan 77 heeft 182 m² woonoppervlakte. In De Wijert-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vasalislaan 77 en wat betekent dat?

Vasalislaan 77 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-07-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.54 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Wijert-Zuid?

De wijk De Wijert-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wijert-Zuid?

Vanuit Vasalislaan 77 in De Wijert-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Wijert-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vasalislaan 77: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.