Streetview Spieghelstraat 14 2 Groningen

Spieghelstraat 14 2, 9721 JW Groningen

48 m² Bouwjaar 2009 Label A

Spieghelstraat 14 2 is een appartement in Groningen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
48 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Spieghelstraat 14 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spieghelstraat 14 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
61.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Groningen

4735 Inwoners
2970 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2829 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde De Wijert
29% Koopwoningen
8.037 Inwoners per km²

Locatie van Spieghelstraat 14 2

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Spieghelstraat 14 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Spieghelstraat 14 2?

De prijsindicatie voor Spieghelstraat 14 2 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wijert is €230.000. Dat komt neer op circa €4.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spieghelstraat 14 2 zich tot de wijk De Wijert?

Spieghelstraat 14 2 is een appartement van 48 m² in de wijk De Wijert. De buurt telt 2.829 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spieghelstraat 14 2?

Spieghelstraat 14 2 is een appartement in De Wijert, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Spieghelstraat 14 2 vergeleken met de buurt?

Spieghelstraat 14 2 heeft 48 m² woonoppervlakte. In De Wijert ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spieghelstraat 14 2 en wat betekent dat?

Spieghelstraat 14 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Wijert?

De wijk De Wijert in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wijert?

Vanuit Spieghelstraat 14 2 in De Wijert bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Wijert?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spieghelstraat 14 2: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.