Eengezinswoning, tussenwoning Brederostraat 34 Groningen

Brederostraat 34, 9721 JP Groningen

83 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Brederostraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Brederostraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brederostraat 34

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
67.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
31.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
81%
CO₂-emissie
7.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Groningen

4735 Inwoners
2970 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2829 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde De Wijert
29% Koopwoningen
8.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brederostraat 34

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Brederostraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Brederostraat 34?

De prijsindicatie voor Brederostraat 34 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wijert is €230.000. Dat komt neer op circa €2.771 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brederostraat 34 zich tot de wijk De Wijert?

Brederostraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning van 83 m² in de wijk De Wijert. De buurt telt 2.829 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brederostraat 34?

Brederostraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Wijert, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brederostraat 34 vergeleken met de buurt?

Brederostraat 34 heeft 83 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In De Wijert ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brederostraat 34 en wat betekent dat?

Brederostraat 34 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brederostraat 34?

Brederostraat 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Wijert?

De wijk De Wijert in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wijert?

Vanuit Brederostraat 34 in De Wijert bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.