Streetview Helper Westsingel 93 Groningen

Helper Westsingel 93, 9721 BW Groningen

203 m² Label A+++

Helper Westsingel 93 is een woning in Groningen. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
203 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Helper Westsingel 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helper Westsingel 93

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
120.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
4.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
97.8%
CO₂-emissie
1.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

6010 Inwoners
3880 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3382 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Helpman
50% Koopwoningen
10.245 Inwoners per km²

Locatie van Helper Westsingel 93

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Helper Westsingel 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Helper Westsingel 93?

De gemiddelde woningwaarde in Helpman is €283.000. Dat komt neer op circa €1.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helper Westsingel 93 zich tot de wijk Helpman?

Helper Westsingel 93 is een woning van 203 m² in de wijk Helpman. De buurt telt 3.382 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.245 inwoners per km².

Hoe groot is Helper Westsingel 93 vergeleken met de buurt?

Helper Westsingel 93 heeft 203 m² woonoppervlakte. In Helpman ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helper Westsingel 93 en wat betekent dat?

Helper Westsingel 93 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-06-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.02 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Helpman?

De wijk Helpman in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helpman?

Vanuit Helper Westsingel 93 in Helpman bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Helpman?

Zorg en onderwijs in de buurt van Helper Westsingel 93: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Helpman?

Recreatie nabij Helpman: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Helper Westsingel 93?

Een woningrapport voor Helper Westsingel 93 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Helpman. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.