Benedenwoning (appartement) Helper Westsingel 74 Groningen

Helper Westsingel 74, 9721 BG Groningen

50 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Helper Westsingel 74 is een benedenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
126 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Helper Westsingel 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helper Westsingel 74

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.9
CO₂-emissie
1688.86 kg/m²

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Groningen

6010 Inwoners
3880 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3382 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Helpman
50% Koopwoningen
10.245 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helper Westsingel 74

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Helper Westsingel 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Helper Westsingel 74?

De prijsindicatie voor Helper Westsingel 74 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Helpman is €283.000. Dat komt neer op circa €5.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helper Westsingel 74 zich tot de wijk Helpman?

Helper Westsingel 74 is een benedenwoning (appartement) van 50 m² in de wijk Helpman. De buurt telt 3.382 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.245 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helper Westsingel 74?

Helper Westsingel 74 is een benedenwoning (appartement) in Helpman, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helper Westsingel 74 vergeleken met de buurt?

Helper Westsingel 74 heeft 50 m² woonoppervlakte en 126 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Helpman ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helper Westsingel 74 en wat betekent dat?

Helper Westsingel 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1688.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helper Westsingel 74?

Helper Westsingel 74 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Helpman?

De wijk Helpman in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helpman?

Vanuit Helper Westsingel 74 in Helpman bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.