Woningdetails
- Type
- Geschakelde woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1907
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 782 m²
- Inhoud
- 1099 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 8
- Badkamers
- 2
Verlengde Hereweg 19 A is een geschakelde woning in Groningen, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m², een perceel van 782 m² en 11 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verlengde Hereweg 19 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.3 kmHuize van Mesdag Monumentaal herenhuis uit 1907. Dit herenhuis is ontworpen door de bekende architect Anton Sanders voor Dr. S. van Mesdag.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Helpman is €283.000. Dat komt neer op circa €1.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerlengde Hereweg 19 A is een geschakelde woning van 259 m² in de wijk Helpman. De buurt telt 3.382 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.245 inwoners per km².
Verlengde Hereweg 19 A is een geschakelde woning in Helpman, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Verlengde Hereweg 19 A heeft 259 m² woonoppervlakte en 1099 m³ inhoud. Het perceel is 782 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Helpman ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verlengde Hereweg 19 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Verlengde Hereweg 19 A heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.
De wijk Helpman in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Verlengde Hereweg 19 A in Helpman bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verlengde Hereweg 19 A: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.