Eindwoning Paulus Potterstraat 23 Groningen

Paulus Potterstraat 23, 9718 TH Groningen

94 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Paulus Potterstraat 23 is een eindwoning in Groningen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 145 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
331 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
132.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2285 Inwoners
1575 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kostverloren
24% Koopwoningen
9.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulus Potterstraat 23

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 23?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 23 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren is €252.000. Dat komt neer op circa €2.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 23 zich tot de wijk Kostverloren?

Paulus Potterstraat 23 is een eindwoning van 94 m² in de wijk Kostverloren. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 23?

Paulus Potterstraat 23 is een eindwoning in Kostverloren, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 23 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 23 heeft 94 m² woonoppervlakte en 331 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kostverloren ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 23 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 23?

Paulus Potterstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren?

De wijk Kostverloren in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren?

Vanuit Paulus Potterstraat 23 in Kostverloren bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.