Bovenwoning (appartement) Jan van Goyenstraat 12 A Groningen

Jan van Goyenstraat 12 A, 9718 NX Groningen

78 m² Bouwjaar 1941 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Jan van Goyenstraat 12 A is een bovenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Jan van Goyenstraat 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Goyenstraat 12 A

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2285 Inwoners
1575 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kostverloren
24% Koopwoningen
9.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Goyenstraat 12 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Jan van Goyenstraat 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Goyenstraat 12 A?

De prijsindicatie voor Jan van Goyenstraat 12 A ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren is €252.000. Dat komt neer op circa €3.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Goyenstraat 12 A zich tot de wijk Kostverloren?

Jan van Goyenstraat 12 A is een bovenwoning (appartement) van 78 m² in de wijk Kostverloren. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Goyenstraat 12 A?

Jan van Goyenstraat 12 A is een bovenwoning (appartement) in Kostverloren, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Goyenstraat 12 A vergeleken met de buurt?

Jan van Goyenstraat 12 A heeft 78 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kostverloren ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Goyenstraat 12 A en wat betekent dat?

Jan van Goyenstraat 12 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Jan van Goyenstraat 12 A?

Jan van Goyenstraat 12 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren?

De wijk Kostverloren in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren?

Vanuit Jan van Goyenstraat 12 A in Kostverloren bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.