Benedenwoning Friesestraatweg 16 E Groningen

Friesestraatweg 16 E, 9718 NG Groningen

99 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Friesestraatweg 16 E is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
327 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Friesestraatweg 16 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Friesestraatweg 16 E

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.48 kg/m²

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2285 Inwoners
1575 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kostverloren
24% Koopwoningen
9.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Friesestraatweg 16 E

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Friesestraatweg 16 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Friesestraatweg 16 E?

De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren is €252.000. Dat komt neer op circa €2.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Friesestraatweg 16 E zich tot de wijk Kostverloren?

Friesestraatweg 16 E is een benedenwoning van 99 m² in de wijk Kostverloren. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Friesestraatweg 16 E?

Friesestraatweg 16 E is een benedenwoning in Kostverloren, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Friesestraatweg 16 E vergeleken met de buurt?

Friesestraatweg 16 E heeft 99 m² woonoppervlakte en 327 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kostverloren ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Friesestraatweg 16 E en wat betekent dat?

Friesestraatweg 16 E heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Friesestraatweg 16 E?

Friesestraatweg 16 E heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 84 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren?

De wijk Kostverloren in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren?

Vanuit Friesestraatweg 16 E in Kostverloren bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.