Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Inhoud
- 520 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Van Goghstraat 146 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 242 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Goghstraat 146
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €2.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Goghstraat 146 is een appartement van 159 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².
Van Goghstraat 146 is een appartement in Schildersbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Van Goghstraat 146 heeft 159 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Goghstraat 146 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2784.97 kg/jaar.
Van Goghstraat 146 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Van Goghstraat 146 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.