Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Rubensstraat 78 Groningen

Rubensstraat 78, 9718 MG Groningen

87 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Rubensstraat 78 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Groningen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rubensstraat 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rubensstraat 78

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.3%
CO₂-emissie
26.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rubensstraat 78

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Rubensstraat 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Rubensstraat 78?

De prijsindicatie voor Rubensstraat 78 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €3.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rubensstraat 78 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Rubensstraat 78 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 87 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rubensstraat 78?

Rubensstraat 78 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Schildersbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rubensstraat 78 vergeleken met de buurt?

Rubensstraat 78 heeft 87 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rubensstraat 78 en wat betekent dat?

Rubensstraat 78 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rubensstraat 78?

Rubensstraat 78 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Rubensstraat 78 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.