Eengezinswoning, tussenwoning Rubensstraat 66 Groningen

Rubensstraat 66, 9718 ME Groningen

114 m² Bouwjaar 1979 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Rubensstraat 66 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 119 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rubensstraat 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rubensstraat 66

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.1%
CO₂-emissie
25.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rubensstraat 66

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Rubensstraat 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Rubensstraat 66?

De prijsindicatie voor Rubensstraat 66 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €2.886 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rubensstraat 66 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Rubensstraat 66 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rubensstraat 66?

Rubensstraat 66 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rubensstraat 66 vergeleken met de buurt?

Rubensstraat 66 heeft 114 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rubensstraat 66 en wat betekent dat?

Rubensstraat 66 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rubensstraat 66?

Rubensstraat 66 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Rubensstraat 66 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.