Portiekflat Jan Steenstraat 50 Groningen

Jan Steenstraat 50, 9718 LS Groningen

93 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Jan Steenstraat 50 is een portiekflat in Groningen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
343 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Steenstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Steenstraat 50

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2285 Inwoners
1575 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kostverloren
24% Koopwoningen
9.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Steenstraat 50

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Jan Steenstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Steenstraat 50?

De prijsindicatie voor Jan Steenstraat 50 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren is €252.000. Dat komt neer op circa €2.710 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Steenstraat 50 zich tot de wijk Kostverloren?

Jan Steenstraat 50 is een portiekflat van 93 m² in de wijk Kostverloren. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Steenstraat 50?

Jan Steenstraat 50 is een portiekflat in Kostverloren, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan Steenstraat 50 vergeleken met de buurt?

Jan Steenstraat 50 heeft 93 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kostverloren ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Steenstraat 50 en wat betekent dat?

Jan Steenstraat 50 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Jan Steenstraat 50?

Jan Steenstraat 50 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren?

De wijk Kostverloren in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren?

Vanuit Jan Steenstraat 50 in Kostverloren bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.