Penthouse Jan Steenstraat 25 Groningen

Jan Steenstraat 25, 9718 LG Groningen

103 m² Bouwjaar 2000 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Jan Steenstraat 25 is een penthouse in Groningen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan Steenstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Steenstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2285 Inwoners
1575 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1401 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Kostverloren
24% Koopwoningen
9.227 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan Steenstraat 25

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Jan Steenstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Steenstraat 25?

De prijsindicatie voor Jan Steenstraat 25 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Kostverloren is €252.000. Dat komt neer op circa €2.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Steenstraat 25 zich tot de wijk Kostverloren?

Jan Steenstraat 25 is een penthouse van 103 m² in de wijk Kostverloren. De buurt telt 1.401 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Steenstraat 25?

Jan Steenstraat 25 is een penthouse in Kostverloren, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jan Steenstraat 25 vergeleken met de buurt?

Jan Steenstraat 25 heeft 103 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kostverloren ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Steenstraat 25 en wat betekent dat?

Jan Steenstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Steenstraat 25?

Jan Steenstraat 25 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kostverloren?

De wijk Kostverloren in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kostverloren?

Vanuit Jan Steenstraat 25 in Kostverloren bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.6 km.