Tussenwoning Herman Colleniusstraat 70 Groningen

Herman Colleniusstraat 70, 9718 KW Groningen

244 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Herman Colleniusstraat 70 is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m², een perceel van 162 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
964 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€790.000 tot €890.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Herman Colleniusstraat 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herman Colleniusstraat 70

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.02 kg/m²

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herman Colleniusstraat 70

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Herman Colleniusstraat 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Herman Colleniusstraat 70?

De prijsindicatie voor Herman Colleniusstraat 70 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €1.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herman Colleniusstraat 70 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Herman Colleniusstraat 70 is een tussenwoning van 244 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herman Colleniusstraat 70?

Herman Colleniusstraat 70 is een tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Herman Colleniusstraat 70 vergeleken met de buurt?

Herman Colleniusstraat 70 heeft 244 m² woonoppervlakte en 964 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herman Colleniusstraat 70 en wat betekent dat?

Herman Colleniusstraat 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Herman Colleniusstraat 70?

Herman Colleniusstraat 70 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?