Streetview Taco Mesdagstraat 44 Groningen

Taco Mesdagstraat 44, 9718 KN Groningen

161 m² Bouwjaar 1912 Label D

Taco Mesdagstraat 44 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Taco Mesdagstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Taco Mesdagstraat 44

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
191.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.5%
CO₂-emissie
47.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Locatie van Taco Mesdagstraat 44

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Taco Mesdagstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Taco Mesdagstraat 44?

De prijsindicatie voor Taco Mesdagstraat 44 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €2.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Taco Mesdagstraat 44 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Taco Mesdagstraat 44 is een appartement van 161 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Taco Mesdagstraat 44?

Taco Mesdagstraat 44 is een appartement in Schildersbuurt, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Taco Mesdagstraat 44 vergeleken met de buurt?

Taco Mesdagstraat 44 heeft 161 m² woonoppervlakte. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Taco Mesdagstraat 44 en wat betekent dat?

Taco Mesdagstraat 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Taco Mesdagstraat 44 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?