Herenhuis, tussenwoning Taco Mesdagstraat 34 A Groningen

Taco Mesdagstraat 34 A, 9718 KM Groningen

209 m² Bouwjaar 1905 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Taco Mesdagstraat 34 A is een herenhuis, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 138 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
138 m²
Inhoud
829 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€785.000 tot €885.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Taco Mesdagstraat 34 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Taco Mesdagstraat 34 A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
38.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, dubbele bewoning mogelijk en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Taco Mesdagstraat 34 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Taco Mesdagstraat 34 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Taco Mesdagstraat 34 A?

De prijsindicatie voor Taco Mesdagstraat 34 A ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €1.574 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Taco Mesdagstraat 34 A zich tot de wijk Schildersbuurt?

Taco Mesdagstraat 34 A is een herenhuis, tussenwoning van 209 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Taco Mesdagstraat 34 A?

Taco Mesdagstraat 34 A is een herenhuis, tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Taco Mesdagstraat 34 A vergeleken met de buurt?

Taco Mesdagstraat 34 A heeft 209 m² woonoppervlakte en 829 m³ inhoud. Het perceel is 138 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Taco Mesdagstraat 34 A en wat betekent dat?

Taco Mesdagstraat 34 A heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Taco Mesdagstraat 34 A?

Taco Mesdagstraat 34 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.