Eengezinswoning, tussenwoning Taco Mesdagstraat 25 Groningen

Taco Mesdagstraat 25, 9718 KJ Groningen

45 m² Bouwjaar 1894 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Taco Mesdagstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m², een perceel van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
45 m²
Perceeloppervlakte
39 m²
Inhoud
149 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Taco Mesdagstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Taco Mesdagstraat 25

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
307.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
447.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.44 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
HR-glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Taco Mesdagstraat 25

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Taco Mesdagstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Taco Mesdagstraat 25?

De prijsindicatie voor Taco Mesdagstraat 25 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €7.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Taco Mesdagstraat 25 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Taco Mesdagstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 45 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Taco Mesdagstraat 25?

Taco Mesdagstraat 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Taco Mesdagstraat 25 vergeleken met de buurt?

Taco Mesdagstraat 25 heeft 45 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Het perceel is 39 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Taco Mesdagstraat 25 en wat betekent dat?

Taco Mesdagstraat 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-10-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Taco Mesdagstraat 25?

Taco Mesdagstraat 25 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?