Bovenwoning Otto Eerelmanstraat 6 Groningen

Otto Eerelmanstraat 6, 9718 JZ Groningen

140 m² Bouwjaar 1922 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Otto Eerelmanstraat 6 is een bovenwoning in Groningen, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
140 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Otto Eerelmanstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Otto Eerelmanstraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.26 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Otto Eerelmanstraat 6

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Otto Eerelmanstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Otto Eerelmanstraat 6?

De prijsindicatie voor Otto Eerelmanstraat 6 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €2.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Otto Eerelmanstraat 6 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Otto Eerelmanstraat 6 is een bovenwoning van 140 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Otto Eerelmanstraat 6?

Otto Eerelmanstraat 6 is een bovenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Otto Eerelmanstraat 6 vergeleken met de buurt?

Otto Eerelmanstraat 6 heeft 140 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Otto Eerelmanstraat 6 en wat betekent dat?

Otto Eerelmanstraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Otto Eerelmanstraat 6?

Otto Eerelmanstraat 6 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?