Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Inhoud
- 900 m³
- Kamers
- 6
Kraneweg 76 3 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 205 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kraneweg 76 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €1.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKraneweg 76 3 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².
Kraneweg 76 3 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kraneweg 76 3 heeft 235 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kraneweg 76 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.9 kg/jaar.
Kraneweg 76 3 heeft 6 kamers.
De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Kraneweg 76 3 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kraneweg 76 3: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.