Bovenwoning (appartement) Leeuwarderstraat 44 A Groningen

Leeuwarderstraat 44 A, 9718 HZ Groningen

47 m² Bouwjaar 1894 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Leeuwarderstraat 44 A is een bovenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1894
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €235.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Leeuwarderstraat 44 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwarderstraat 44 A

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwarderstraat 44 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Leeuwarderstraat 44 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwarderstraat 44 A?

De prijsindicatie voor Leeuwarderstraat 44 A ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €7.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwarderstraat 44 A zich tot de wijk Schildersbuurt?

Leeuwarderstraat 44 A is een bovenwoning (appartement) van 47 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwarderstraat 44 A?

Leeuwarderstraat 44 A is een bovenwoning (appartement) in Schildersbuurt, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leeuwarderstraat 44 A vergeleken met de buurt?

Leeuwarderstraat 44 A heeft 47 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwarderstraat 44 A en wat betekent dat?

Leeuwarderstraat 44 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Leeuwarderstraat 44 A?

Leeuwarderstraat 44 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Leeuwarderstraat 44 A in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.