Benedenwoning Nieuwe Blekerstraat 25 Groningen

Nieuwe Blekerstraat 25, 9718 EE Groningen

50 m² Bouwjaar 1897 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Nieuwe Blekerstraat 25 is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
170 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Blekerstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Blekerstraat 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
111.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.58 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

5475 Inwoners
4035 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2658 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
35% Koopwoningen
14.995 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Blekerstraat 25

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Nieuwe Blekerstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Blekerstraat 25?

De prijsindicatie voor Nieuwe Blekerstraat 25 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €6.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Blekerstraat 25 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Nieuwe Blekerstraat 25 is een benedenwoning van 50 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Blekerstraat 25?

Nieuwe Blekerstraat 25 is een benedenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Blekerstraat 25 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Blekerstraat 25 heeft 50 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Blekerstraat 25 en wat betekent dat?

Nieuwe Blekerstraat 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Blekerstraat 25?

Nieuwe Blekerstraat 25 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?