Grachtenpand, halfvrijstaande woning Lage der A 15 Groningen

Lage der A 15, 9718 BK Groningen

198 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Lage der A 15 is een grachtenpand, halfvrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
813 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.240.000 tot €1.490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lage der A 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage der A 15

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten
Tuin type
Achtertuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Garagebox
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1700 Inwoners
1375 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1058 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-West
13% Koopwoningen
17.446 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lage der A 15

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Lage der A 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage der A 15?

De prijsindicatie voor Lage der A 15 ligt rond €1.240.000 tot €1.490.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-West is €276.000. Dat komt neer op circa €1.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage der A 15 zich tot de wijk Binnenstad-West?

Lage der A 15 is een grachtenpand, halfvrijstaande woning van 198 m² in de wijk Binnenstad-West. De buurt telt 1.058 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.446 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage der A 15?

Lage der A 15 is een grachtenpand, halfvrijstaande woning in Binnenstad-West, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lage der A 15 vergeleken met de buurt?

Lage der A 15 heeft 198 m² woonoppervlakte en 813 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Binnenstad-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage der A 15 en wat betekent dat?

Lage der A 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lage der A 15?

Lage der A 15 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-West?

De wijk Binnenstad-West in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-West?

Vanuit Lage der A 15 in Binnenstad-West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.4 km.