Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 42 m²
Lissabonstraat 48 is een appartement in Groningen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lissabonstraat 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €329.000. Dat komt neer op circa €7.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLissabonstraat 48 is een appartement van 42 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 2.658 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.995 inwoners per km².
Lissabonstraat 48 is een appartement in Schildersbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lissabonstraat 48 heeft 42 m² woonoppervlakte. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lissabonstraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1421.05 kg/jaar.
De wijk Schildersbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Lissabonstraat 48 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lissabonstraat 48: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Schildersbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.6 km).