Streetview Regentessestraat 57 Groningen

Regentessestraat 57, 9717 MG Groningen

161 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Regentessestraat 57 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
523 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Regentessestraat 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentessestraat 57

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2585 Inwoners
1665 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1381 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt
42% Koopwoningen
9.872 Inwoners per km²

Locatie van Regentessestraat 57

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Regentessestraat 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentessestraat 57?

De prijsindicatie voor Regentessestraat 57 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €316.000. Dat komt neer op circa €1.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentessestraat 57 zich tot de wijk Oranjebuurt?

Regentessestraat 57 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 1.381 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.872 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentessestraat 57?

Regentessestraat 57 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Regentessestraat 57 vergeleken met de buurt?

Regentessestraat 57 heeft 161 m² woonoppervlakte en 523 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentessestraat 57 en wat betekent dat?

Regentessestraat 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-08-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regentessestraat 57?

Regentessestraat 57 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt?

De wijk Oranjebuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Vanuit Regentessestraat 57 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.