Streetview Noorderstationsstraat 36 Groningen

Noorderstationsstraat 36, 9717 KP Groningen

28 m² Bouwjaar 1915 Label A+

Noorderstationsstraat 36 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
28 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Noorderstationsstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderstationsstraat 36

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
67.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
61.7%
CO₂-emissie
14.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

3815 Inwoners
2675 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2292 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Noorderplantsoenbuurt
39% Koopwoningen
15.255 Inwoners per km²

Locatie van Noorderstationsstraat 36

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Noorderstationsstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderstationsstraat 36?

De gemiddelde woningwaarde in Noorderplantsoenbuurt is €267.000. Dat komt neer op circa €9.536 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderstationsstraat 36 zich tot de wijk Noorderplantsoenbuurt?

Noorderstationsstraat 36 is een appartement van 28 m² in de wijk Noorderplantsoenbuurt. De buurt telt 2.292 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderstationsstraat 36?

Noorderstationsstraat 36 is een appartement in Noorderplantsoenbuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorderstationsstraat 36 vergeleken met de buurt?

Noorderstationsstraat 36 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Noorderplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderstationsstraat 36 en wat betekent dat?

Noorderstationsstraat 36 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplantsoenbuurt?

De wijk Noorderplantsoenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplantsoenbuurt?

Vanuit Noorderstationsstraat 36 in Noorderplantsoenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.