Eengezinswoning, hoekwoning Akkerstraat 24 1 Groningen

Akkerstraat 24 1, 9717 KJ Groningen

66 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Akkerstraat 24 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Groningen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 81 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
81 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met overig

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Akkerstraat 24 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerstraat 24 1

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
251.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, mogelijkheid voor open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (26.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

3815 Inwoners
2675 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2292 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Noorderplantsoenbuurt
39% Koopwoningen
15.255 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Akkerstraat 24 1

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Akkerstraat 24 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerstraat 24 1?

De prijsindicatie voor Akkerstraat 24 1 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplantsoenbuurt is €267.000. Dat komt neer op circa €4.045 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerstraat 24 1 zich tot de wijk Noorderplantsoenbuurt?

Akkerstraat 24 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 66 m² in de wijk Noorderplantsoenbuurt. De buurt telt 2.292 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerstraat 24 1?

Akkerstraat 24 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Noorderplantsoenbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Akkerstraat 24 1 vergeleken met de buurt?

Akkerstraat 24 1 heeft 66 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Het perceel is 81 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Noorderplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerstraat 24 1 en wat betekent dat?

Akkerstraat 24 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerstraat 24 1?

Akkerstraat 24 1 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 26 m².

Hoe is de woningmarkt in Noorderplantsoenbuurt?

De wijk Noorderplantsoenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplantsoenbuurt?