Tussenwoning Grachtstraat 69 Groningen

Grachtstraat 69, 9717 HL Groningen

142 m² Bouwjaar 1883 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Grachtstraat 69 is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1883. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 71 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1883
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
71 m²
Inhoud
588 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Grachtstraat 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grachtstraat 69

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6%
CO₂-emissie
46.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

3815 Inwoners
2675 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2292 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Noorderplantsoenbuurt
39% Koopwoningen
15.255 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grachtstraat 69

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Grachtstraat 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Grachtstraat 69?

De prijsindicatie voor Grachtstraat 69 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplantsoenbuurt is €267.000. Dat komt neer op circa €1.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grachtstraat 69 zich tot de wijk Noorderplantsoenbuurt?

Grachtstraat 69 is een tussenwoning van 142 m² in de wijk Noorderplantsoenbuurt. De buurt telt 2.292 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grachtstraat 69?

Grachtstraat 69 is een tussenwoning in Noorderplantsoenbuurt, gebouwd in 1883 (143 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grachtstraat 69 vergeleken met de buurt?

Grachtstraat 69 heeft 142 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 71 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Noorderplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grachtstraat 69 en wat betekent dat?

Grachtstraat 69 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-04-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grachtstraat 69?

Grachtstraat 69 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplantsoenbuurt?

De wijk Noorderplantsoenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplantsoenbuurt?