Streetview Grachtstraat 27 Groningen

Grachtstraat 27, 9717 HJ Groningen

52 m² Bouwjaar 1920 2 kamers Label G

Grachtstraat 27 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
42 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Grachtstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grachtstraat 27

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

3815 Inwoners
2675 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2292 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Noorderplantsoenbuurt
39% Koopwoningen
15.255 Inwoners per km²

Locatie van Grachtstraat 27

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Grachtstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Grachtstraat 27?

De prijsindicatie voor Grachtstraat 27 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplantsoenbuurt is €267.000. Dat komt neer op circa €5.135 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grachtstraat 27 zich tot de wijk Noorderplantsoenbuurt?

Grachtstraat 27 is een woonhuis van 52 m² in de wijk Noorderplantsoenbuurt. De buurt telt 2.292 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grachtstraat 27?

Grachtstraat 27 is een woonhuis in Noorderplantsoenbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grachtstraat 27 vergeleken met de buurt?

Grachtstraat 27 heeft 52 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Het perceel is 42 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Noorderplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grachtstraat 27 en wat betekent dat?

Grachtstraat 27 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Grachtstraat 27?

Grachtstraat 27 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplantsoenbuurt?

De wijk Noorderplantsoenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplantsoenbuurt?

Vanuit Grachtstraat 27 in Noorderplantsoenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.