Streetview Verlengde Grachtstraat 52 Groningen

Verlengde Grachtstraat 52, 9717 GH Groningen

112 m² Bouwjaar 1990 Label A

Verlengde Grachtstraat 52 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en een perceel van 90 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
90 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Grachtstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Grachtstraat 52

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.5%
CO₂-emissie
21.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

3815 Inwoners
2675 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2292 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Noorderplantsoenbuurt
39% Koopwoningen
15.255 Inwoners per km²

Locatie van Verlengde Grachtstraat 52

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Verlengde Grachtstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Grachtstraat 52?

De prijsindicatie voor Verlengde Grachtstraat 52 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderplantsoenbuurt is €267.000. Dat komt neer op circa €2.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Grachtstraat 52 zich tot de wijk Noorderplantsoenbuurt?

Verlengde Grachtstraat 52 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Noorderplantsoenbuurt. De buurt telt 2.292 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Grachtstraat 52?

Verlengde Grachtstraat 52 is een woonhuis in Noorderplantsoenbuurt, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Verlengde Grachtstraat 52 vergeleken met de buurt?

Verlengde Grachtstraat 52 heeft 112 m² woonoppervlakte. Het perceel is 90 m². In Noorderplantsoenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Grachtstraat 52 en wat betekent dat?

Verlengde Grachtstraat 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.09 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noorderplantsoenbuurt?

De wijk Noorderplantsoenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.815 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderplantsoenbuurt?

Vanuit Verlengde Grachtstraat 52 in Noorderplantsoenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.