Streetview Oranjestraat 2 Groningen

Oranjestraat 2, 9717 GB Groningen

247 m² Bouwjaar 1912 Label B

Oranjestraat 2 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 293 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
293 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjestraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
139.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2585 Inwoners
1665 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1381 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt
42% Koopwoningen
9.872 Inwoners per km²

Locatie van Oranjestraat 2

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Oranjestraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjestraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €316.000. Dat komt neer op circa €1.279 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjestraat 2 zich tot de wijk Oranjebuurt?

Oranjestraat 2 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 1.381 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.872 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjestraat 2?

Oranjestraat 2 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjestraat 2 vergeleken met de buurt?

Oranjestraat 2 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 293 m². In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjestraat 2 en wat betekent dat?

Oranjestraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-04-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.62 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt?

De wijk Oranjebuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Vanuit Oranjestraat 2 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oranjestraat 2: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.8 km.