Streetview Prinsesseweg 22 Groningen

Prinsesseweg 22, 9717 BJ Groningen

219 m² Bouwjaar 1925 12 kamers 9 slaapkamers Label G

Prinsesseweg 22 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 155 m² en 12 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
795 m³
Kamers
12
Slaapkamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prinsesseweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsesseweg 22

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2585 Inwoners
1665 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1381 Woningvoorraad
€316.000 Gem. woningwaarde Oranjebuurt
42% Koopwoningen
9.872 Inwoners per km²

Locatie van Prinsesseweg 22

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Prinsesseweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsesseweg 22?

De prijsindicatie voor Prinsesseweg 22 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €316.000. Dat komt neer op circa €1.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsesseweg 22 zich tot de wijk Oranjebuurt?

Prinsesseweg 22 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 1.381 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.872 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsesseweg 22?

Prinsesseweg 22 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsesseweg 22 vergeleken met de buurt?

Prinsesseweg 22 heeft 219 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsesseweg 22 en wat betekent dat?

Prinsesseweg 22 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-10-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinsesseweg 22?

Prinsesseweg 22 heeft 12 kamers waarvan 9 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjebuurt?

De wijk Oranjebuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjebuurt?

Vanuit Prinsesseweg 22 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.